+370 630 06969

Šermukšnių g. 1, Vilnius

0 Prekių | 0 €
Pirkti

Prekės aprašymas:

Elegantiško dizaino BRITA Marella XL mėlynos spalvos vandens filtras. Turi integruotą elektroninį kasetės keitimo indikatorių Memo, kuriuo galima sekti, kasetės naudojimo laiką. Gamintojas rekomenduoja  keisti BRITA Maxtra filtravimo kasetes kas mėnesį. Ąsotis yra padidintos talpos (3.5L) – dar daugiau filtruoto vandens. Puikus pasirinkimas ieškantiems geresnio kainos ir kokybės santykio. Tinka MAXTRA+ filtravimo kasetės.

Pakuotėje rasite:

​BRITA Marella XL mėlynos spalvos filtravimo ąsotis - 1vnt.
BRITA Maxtra+ vandens filtravimo kasetė - 1vnt.

Brita filtrai:

Šiam modeliui tinka Vokietijoje gaminamos BRITA Maxtra+ naujosios vandens filtravimo kasetės.

Tai naujausia BRITA Maxtra filtravimo kasetė geriamajam vandeniui. Filtravimo kasetės gaminamos Vokietijoje, jų kokybę nuolat tikrina ir sertifikuoja TÜV SÜD asociacija. BRITA Maxtra ne tik šalina nešvarumus, pagerina skonio, kvapo ir kitas geriamojo vandens estetines savybes, bet ir apsaugo buities prietaisus nuo kalkių nuosėdų. Ši kasetė tinka visiems šiuo metu pardavime esantiems BRITA vandens filtravimo ąsočiams. 

Kaip veikia BRITA Maxtra +

1 etapas: vanduo prabėga pro itin smulkų tinklelį, kuris sulaiko smulkias nešvarumų daleles esnačias vandenyje

2 etapas: jonų keitimo plokštelė šalina karbonatinį kietumą, dėl kurio atsiranda kalkių nuosėdos; mažina metalų (vario, švino) kiekį, taip prailgindama buitinių prietaisų, tokių kaip virdulys, tarnavimo laiką. Maxtra + naujoji filtravimo kasetė turi 10% daugiau aktyviosios anglies, dėl to veikia dar efektyviau nei senesnio modelio BRITA Maxtra ar Classic filtravimo kasetė.

3 etapas: Maxtra + filtravimo paviršius yra 30% didesnis nei ankstesnių modelių kasečių. Anglis, pagaminta iš natūralios kokosų žievės anglies, kasetėje absorbuoja chlorą, pesticidus, netirpius organinius junginius, pagerina geriamo vandens skonį, kvapą bei kitas estetines savybes.

4 etapas: kasetės apačioje esantis tinklelis sulaiko dalelių mišinį nuo patekimo į vandenį.

Siekiant geriausio rezultato, filtravimo kasetes rekomenduojama keisti kas mėnesį.

BRITA Maxtra+ mišinys

BRITA Maxtra filtravimo kasetės mišinys yra sudarytas iš jonų keitėjo plokštelės ir aktyvuotos anglies, kuri pagaminta iš natūralios kokosų žievės anglies, o jonų keitėjo plokštelė yra aukštos kokybės maisto klasės medžiaga, pritraukianti nereikalingų medžiagų daleles (jonus) ir pakeičiantys jas į hidrogeninius jonus. Aktyvioji anglis yra natūrali medžiaga, išgaunama smarkiai kaitinant kokoso riešuto kevalą. Aktyvioji anglis specialiu būdu yra apdirbama sidabru, kuris pasižymi antibakterinėmis sąvybėmis.

 

 

Vandens filtras BRITA Marella XL Mėlynas, 3.5L

Vandens filtras BRITA Marella XL Mėlynas, 3.5L
20 €
 
Pasirinkta prekė: Vandens filtras BRITA Marella XL Mėlynas, 3.5L
  • Spalva: Grafito
  • Gamintojas: BRITA GmbH, Vokietija
  • Filtravimo kasetė: tinka BRITA Maxtra, Maxtra+
  • Filtravimo kasetė: netinka Classic
  • Indikatorius: Elektroninis Memo
  • Bendra talpa: 3.5L
  • Filtruoto vandens talpa: 2L

Prekių pristatymo būdai:

Užsakymus nuo 29€ pristatysime nemokamai!

Kurjerių tarnyba

3 €

Omniva paštomatai

3 €

Atsiimkite parduotuvėje

0 €